JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Дитина – це всесвіт, де завжди є місце для нових відкриттів. Навчання в школі – один з найбільш складних і відповідальних моментів в житті маленької людини, як в соціально-психологічному, так і фізіологічному плані. Адже змінюється усе життя дитини: усе підкоряється навчанню, школі, шкільним справам і турботам. Щоб зберегти у дитини бажання вчитися, прагнення до знань, необхідно навчити її добре вчитися. А для того, щоб наші діти хотіли іти в школу, навчатись, педагог повинен бути носієм цікавості для учнів, адже знання і мислення починається зі здивування. Отже, щоб зробити життя дітей, які перебувають у школі цілий день, цікавим і різноманітним проходив у закладах середньої освіти з 12 по 16 березня 2018 року Тиждень групи продовженого дня. Тема Тижня «Знання – це скарб, а вміння вчитися – ключ до нього».

 

29 березня на базі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбувся Форум вихователів ГПД району та Делятинської, Переріслянської, Ланчинської ОТГ. Учасники Форуму проаналізували результати проведення Тижня ГПД, обговорили «проблемні» питання в організації та проведенні Тижня, визначили шляхи їх подолання, а також презентували досвід роботи кращих педагогів району та ОТГ. В рубриці «Цікавинки звідусіль» педагоги обмінювались досвідом та цікавою інформацією із закладів освіти.

Напрацюванням методичних рекомендацій щодо формування у дітей уміння вчитися та підведенням підсумку проведення Тижня групи продовженого дня закінчили роботу учасники заходу.

Уміння вчитися - це прекрасно і необхідно. Передати дітям зернину своїх знань неважко і приємно. А от навчити їх учитися значно складніше. В одній мудрій притчі розповідається, що якщо людині дати одну рибину, вона буде ситою один день, якщо дати дві рибини, вона буде сита два дні. А якщо навчити людину ловити рибу, то вона буде сита все життя. Так і в навчанні: наша перспективна мета – підготовка дитини не до окремого уроку, а до навчання на протязі всього самостійного життя. Важливо, щоб діти відчули потребу в знаннях, прагнули оволодівати ними.

Світлана Ягнич, методист РІМЦ

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top