JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.

Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

14 вересня 2018 року в Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся методичний діалог «Стратегії ефективної підготовки школярів до ЗНО, типові проблеми та шляхи їх вирішення», на який були запрошені вчителі української мови і літератури закладів загальної середньої освіти району.

Учасники заходу намагалися дати відповідь на питання: «Які фактори впливають на результати ДПА та ЗНО? Яка роль учителя в цьому процесі? Що робити для того, щоб підготовка школярів до складання ДПА та ЗНО була ефективно-якісною?»

5 вересня на базі Надвірнянського районного еколого-натуралістичного центру для дітей та юнацтва відбувся районний етап змагань учнівських лісництв за територіальним принципом. У змаганнях взяли участь команди учнівських лісництв Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст., Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ст., Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Білоославської ЗОШ І-ІІІ ст., Ланчинського ліцею імені Ю. Шкрумеляка Ланчинської селищної ради ОТГ.

23.05.2018 року на запрошення РІМЦу відділу освіти Надвірнянської РДА О. Нижник та С. Клімковська, майстер – тренери швейцарсько – українського проекту «DOCCU – Розвиток громадських компетентностей в Україні», взяли участь у семінарі заступників директорів з навчально – виховної роботи Надвірнянського району. У рамках семінару проведено тренінгові заняття «Демократичні перетворення у новій українській школі: комунікація, партнерство, участь, відповідальність». Швейцарсько – український проект «DOCCU- Розвиток громадянських компетентностей в Україні» - прекрасна платформа для розвитку сучасної моделі нової української школи.

На зліт приїхали делегації з трьох областей: Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської (8 районів та 16 ОТГ). Делегацію Надвірнянського району очолили начальник відділу освіти - Степан Северилов ма методист РІМЦ - Лілія Івасик. Урочистості та змагання молоді проходили в Верховинській ЗОШ І-ІІІ ст.

Наші теж тут! Лідія Богданівна Суранович, учителька української мови і літератури Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, стала учасницею проекту «Будуємо мости, а не стіни заради реформ і довіри» як експерт з теми «Гуцульська педагогіка в Новій українській школі: диму без вогню не буває».

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top