JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

В грудні 2015 року у Краснянській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся майстер – клас з учнями 8 класу із залученням дітей з особливими освітніми потребами на тему "Новорічна фантазія"

Заняття проводилося з метою формування пізнавальної діяльності, досягнення внутрішньогрупової згуртованості, розвитку навичок взаємодії з однокласниками на основі самосприйняття, саморозкриття і прийняття інших.

Діти працювали у 3-х групах, кожна група мала своє завдання:

  • 1 група працювала над створенням «Новорічного віночка» із шишок, гілочок ялини, горіхів, кавових зерен, трубочок кориці, калини, жолудів, арахісу.
  • 2 група працювала над створення новорічних прикрас із квілінгу, кавових зерен, бісеру, маленьких гудзиків, каштанів, жолудів, маку.
  • 3 група створювала новорічну композицію із фетру: ялинки, сніговики, рукавички, чобітки.

В кожної групи було завдання: дати назву та презентувати свою композицію, привітати усіх присутніх з наступаючими Новорічними святами.

Наприкінці заняття школярі ділилися своїми враженнями та емоціями від проведеного заняття . Пісня у виконанні Петруняка Андрія створила всім святковий настрій та новорічну атмосферу. Майстер – клас особистісного росту підготували та провели практичний психолог Тетяна Нагорняк та та соціальний педагог Наталя Харишак.

Новорічна пісня у виконання А. Петруняка

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top