JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Саме ці слова К.Д.Ушинського спонукали вчителів-словесників зібратися на чергове методичне засідання в Лоївській ЗОШ І-ІІІ ступенів 13.11.2015 року.

Школа зустрічала теплом і ласкавістю осіннього погідного дня, щирими посмішками вчителів та учнів. Про навчальний заклад, його традиції, успіхи та досягнення педагогів і вихованців учасники семінару дізналися з презентації, у яку впліталися розповіді директора Андрія Петріщака та його заступника з виховної роботи, цікавої вчительки Богдани Логвіненко.

Образи справжніх козаків, волелюбних і сміливих героїв, поставали в уяві дітей під час роботи на уроці за романом В.Рутківського «Джури козака Швайки». Б.М.Логвіненнко вміло поєднала елементи евристичної бесіди з сучасними інтерактивними вправами і формами роботи (презентація, «Мікрофон», ситуативні вправи). Учительці вдалося створити на занятті атмосферу позитивного настрою, відчуття історичної доби, в якій жили герої В.Рутківського, використавши музичне оформлення.

Доповнили цілісну картину уроку робота з текстом, коментування уривків і цитат роману вчителем та учнями, словникова робота, пояснення фразеологізмів, використаних автором у творі, робота в групах, розігрування діалогу. На завершальному етапі учні з’ясували, що сучасній Україні, як і тодішнім козакам, потрібен сильний і розумний лідер, а також висловили міркування щодо майбутнього нашої держави.

Учитель І.М.Гаврилюк на уроці «Іменний складений присудок, дієслівний складений присудок», змоделювавши ситуацію у формі рольової гри, повела учнів у минуле і запросила до класу християнських святих Кирила та Мефодія. Лунало тут і поетичне слово про рідну мову у виконанні восьмикласників.

Учасники семінару опрацювали теоретичне питання про використання ситуативних вправ для формування й удосконалення навичок усного та писемного діалогічного та монологічного мовлення, матеріал для якого підготувала молодий учитель-філолог О. В. Долинська.

Кожне засідання школи вдосконалення педмайстерності вчителів української мови та літератури вносить нові ідеї, напрацювання в досвід роботи та професійну діяльність словесників.

М. Візінська,
методист Надвірнянського РІМЦ 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top