JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Завершився обласний тур Всеукраїнського конкурсу "Класний керівник-2015". У Конкурсі взяли участь 34 переможці із 14 районів і 5 міст області. Серед конкурсантів 16 – спеціалістів вищої категорії, у тому числі 7 мають педагогічне звання «старший учитель», 2 – «учитель-методист».

У процесі фахових змагань на відбірковому етапі освітяни продемонстрували вміння укладати змістовні, технологічні та практично значущі матеріали на Інтернет-ресурси або власні блоги, а на фінальному – вирішувати різні педагогічні ситуації.

За висновками журі переможцем обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» в номінації "Класний керівник 10-11 класів" стала класний керівник 10 класу Парищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів вчитель хімії Галина Левицька, яка завоювала почесне ІІІ місце, продемонструвавши високу ерудицію під час педагогічного брифінгу та професійний підхід у вирішенні педагогічної ситуації, запропонованої членами журі. Найвищим балом серед усіх конкурсантів були оцінені матеріали виховної діяльності класного керівника, розміщені на власному блозі.

Весь педагогічний колектив щиро вітає свою колегу з високим досягненням і перемогою у Конкурсі та бажає їй нових творчих злетів.

Матеріали взято з блогу М. Левицького
levitskiy-m.blogspot.com

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top