JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

17 листопада 2015 року, на базі Ліснотарновецького НВК відбувся семінар районного методичного об’єднання вчителів початкових класів, які викладають інформатику з теми « Формування інформаційно\ культури вчителя молодших класів».

Учасники семінару відвідали урок-змагання з інформатики у 4 класі на тему «Вставлення зображень у текстовий документ». Учитель Загайкевич Оксана Дмитрівна зуміла показати роботу учнів на уроці в цікавій формі. Діти із захопленням виконували ігрові завдання, працювали за комп’ютерами. Учитель майстерно змогла поєднати інформатику із знаннями з української мови. Урок інтегрований, із диференційованим підходом.

Учасники семінару під час аналізу проведеного уроку відзначили злагоджену роботу вчителя і учнів.

Методист РІМЦ Лисак Любов Степанівна ознайомила вчителів із новинками методичної літератури, запропонувала орієнтовні завдання для підготовки учнів 3,4 класів до олімпіади з інформатики.

Керівник РМО Парасюк О.І. провела практичну роботу з теми «Створення презентації». Вчителі об’єдналися в групи, які змагалися у створюванні власної презентації на тему «Формування інформаційної культури».

Учасники семінару ділилися досвідом проведення уроків у 4класі, на превеликий жаль без підручників з інформатики.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top