JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

17 листопада на базі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбувся майстер-клас для вихователів груп продовженого дня « Нетрадиційні техніки малювання. Малювання на пір`ї». У майстер-класі взяли участь 39 вихователів ГПД району.

Завданням заходу було сприяти розвитку педагогічної творчості вихователів ГПД; розкрити питання розвитку індивідуальних здібностей учнів в умовах групи продовженого дня.

Майстер-клас проводили вихователі ГПД Чорнопотоківської ЗОШ І-ІІІ ст. Шовгенюк Василина Богданівна, Колопенко Ярослава Василівна, Дячук Марія Іванівна, Шовгенюк Марія Василівна , Щербюк Інна Степанівна, Василишин Марія Іванівна. Дуже важливо навчити дитину бачити красу навколишніх предметів і показати, як по-різному художники. їх відображають у своїй творчості. Вихователі Чорнопотоківської ЗОШ І-ІІІ ст. розповіли учасникам майстер-класу про сучасних майстрів стародавнього мистецтва народу маорі з Нової Зеландії -- Джулію Томпсон з Аляски та Яна Дейві з Великобританії.

Учасники семінару з цікавістю слухали техніку виконання та практично втілювали свої творчі фантазії в малюнку на пір`ї.

По завершенні майстер-класу учасники отримали методичні рекомендації з даної теми та побажання творчої наснаги в роботі з дітьми.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top