JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

12 листопада на базі Зарічанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання вчителів творчої педагогічної майстерні на тему «Ділова гра як засіб формування та розвитку творчих здібностей молодших школярів».

На шкільному подвір’ї учасників семінару із щирою усмішкою зустрів директор школи, побажавши всім гарного настрою та плідної праці.

Вчителі з цікавістю переглянули презентацію про історію Зарічанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, педагогічний колектив, здобутки у методичній, навчальній та виховній роботі.

Учні 4 класу із класним керівником Боднарук Л.Р. підготували чудове привітання. Діти співали пісні «Добрий день», «А я бажаю вам добра», декламували вірші про щастя, мир, учительську працю. Дівчатка виконали тематичний таночок «Україночка». На згадку діти подарували присутнім власноруч пошиті із домотканого полотна з гуцульською вишивкою «Мішечки щастя», в яких сховалася підкова, спечена із тіста і прикрашена квітами.

Вчитель вищої категорії Боднарук Людмила Анатоліївна провела із членами творчої педагогічної майстерні ділову гру на тему «Творчість вчителя – це необхідність чи данина моді…» Боднарук Л.А. ознайомила присутніх із науковим трактуваням поняттям «Що таке ділова гра?», навела приклади висловлювань відомих педагогів, філософів, мислителів про творчість в житті людини.

Кожен член творчої педмайстерні обрав собі осінній листочок із висловлюванням, яке більш припало до душі (одне з них: «Не думок треба вчити, а мислення»), так виникло чотири групи. В цих групах учасники семінару дискутували, міркували, доводили свою думку, складали ельфхен, обговорювали питання та презентували відповіді. Різноманітні завдання зацікавили педагогів, всі працювали творчо і натхненно. Питання були нелегкі, а саме: що таке творчість, як вона проявляється; хто такий творчий вчитель; хто потрібен сучасній школі: творчий учитель чи вчитель-практик.

На підсумковому етапі виконали практичну роботу: вирізали долоньку, написали на ній свої враження від ділової гри та побажання. Звичайно, сказано було багато вдячних слів, адже всім сподобалось цікаве заняття у вигляді тренінгу, а побажання для Людмили Анатоліївни – здоров’я, щастя, натхнення та успіхів у роботі.

Не менш захоплюючим було продовження семінару – поїздка по святих місцях села Дори. Епіграфом цього дійства були слова В.Бєлінського «Здатність творчості є дар природи; акт творчості в душі творить є велике таїнство; хвилина творчості є хвилина великого священнодійства». Учасники семінару відвідали церкву у селі Дора, резиденцію священиків та музей у ній, новозбудовану церкву св.Іллі при чоловічому монастирі та жіночий монастир.

Методист РІМЦ Лисак Л.С та члени творчої педагогічної майстерні щиро подякували керівництву та вчителям Зарічанської школи за чудовий семінар, побажали миру, здоров’я, успіхів, творчих здобутків.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top