JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

20 жовтня 2015року на базі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІст. №3 відбувся обласний семінар методистів, відповідальних за початкову освіту з теми « Упровадження інформаційно-комунікаційних технологій в практику роботи початкової школи».

Мета семінару: ознайомитися з практикою впровадження ІКТ у початковій школі та використання інформаційно-комунікаційних технологій в системі роботи методиста з початкової освіти.

Завдання:

  • обговорити з учасниками семінару проблеми упровадження ІКТ у початковій школі;
  • ознайомитися з системою роботи відділу освіти Надвірнянської РДА , методиста ІМЦ з початкової освіти щодо впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в управлінській та методичній роботі;
  • Напрацювати методичні рекомендації та матеріали для роботи методистів Р(М)МК, РІМЦ щодо упровадження інформаційно-комунікаційних технологій в початковій школі;
  • Опрацювати нові нормативні документи початкової школи.

У роботі семінару взяли участь методисти ОІППО – С. Юсипчук, завідувач лабораторії ОІППО, Н. Попович, завідувач відділу ОІППО, методисти, які відповідають за початкову освіту в Р(М)МК та РІМЦ області, Л.Лисак,методист з початкової освіти відділу освіти Надвірнянської РДА, адміністрація ЗОШ №3.

С.Юсипчук ознайомила присутніх з програмою семінару та основними завданнями. Про освітній простір Надвірнянщини, здобутки, проблеми, перспективи розповів у своєму виступі Б.Петрик, директор Надвірнянського інформаційно-методичного центру.

Учасники семінару мали змогу відвідати урок математики у 1 класі за системою розвивального навчання з використанням інтерактивної дошки у вчителя-методиста Надвірнянської ЗОШ І-ІІІст.№3 Т.Дунаєвої.

 

Надзвичайно велике враження на слухачів справила презентація « ІКТ у роботі методиста» - Л.Лисак, де було висвітлено систему роботи з використанням інформаційно-комунікаційних технологій в районі. М.Оліячук, вчитель-методист Пнівської ЗОШ І-ІІІст. провела майстер-клас з учасниками семінару на тему «Використання інтерактивної дошки в навчально-виховному процесі початкової школи».

Увага!

В презентаціях не відображені ефекти анімації

Формування ІКТ-компетентності учителя початкових класів розкрила у своїй презентації С. Юсипчук, завідувач лабораторією дошкільної та початкової освіти ОІППО. З аналізом документів, що регламентують діяльність початкової школи, виступила завідувач відділу ОІППО Н.Попович.

Учасниками семінару напрацьовано методичні рекомендації щодо впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в початковій школі.

Релаксаційна хвилинка з використанням пісочної анімації, яку продемонструвала Б. Шпитко, вчитель Білозоринської ЗОШ І-ІІст., стала кульмінацією семінару.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top