JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

15 лютого на базі Ланчинської ЗОШ І-ІІІ ст. працювала Школа молодого вихователя групи продовженого дня за темою «Формування ключових компетентностей у вихованців ГПД засобами інтерактивного навчання».

Дослідницько-творчий проект «…о, Ланчине рідний, який ти прекрасний!» підготували вихованці ГПД 3-4 – их класів під керівництвом О. В. Іваночко та Г. Я. Цицанюк. Працюючи над проектом, діти ознайомились з цікавими матеріалами про рідне селище та відвідали всі визначні місця Ланчина. Також учасники семінару дізнались про видатних та знаних людей, які проживали в минулому чи працюють в наш час у с-щі Ланчин. З цікавістю слухали Марію Яновську, поетесу, яка проживає тут, де народжуються прекрасні поетичні рядки про рідну школу, сучасників, навколишню природу…

14 лютого на базі Пасічнянської ЗОШ І ст. №1 працювала Творча майстерня вихователів групи продовженого дня району. Тема семінару «Застосування диференційованого підходу як засобу формування соціальної компетентності учнів».

8 лютого у Надвірнянському ліцеї відбувся семінар школи удосконалення педмайстерності учителів математики на тему «Сучасний урок математики в контексті компетентнісного навчання». Керівник методоб’єднання , вчитель Делятинської ЗОШ І-ІІІст №1, Товпашко М. І. подала інформацію про можливості хмарних сервісів і їх використання при навчанні математики, надала практичні консультації щодо реєстрації та використання матеріалів.

01 лютого 2017р. відбувся семінар молодих вчителів початкових класів району на тему : «Формування нового педагогічного мислення молодого вчителя як творчої особистості в умовах змін». Нас радо приймала Чорнопотоківська ЗОШ І-ІІІст.

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог та енергію для їх досягнення, а прекрасні зимові свята подарують мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія, удача, а радість Нового року і світло Різдвяної зірки зігріють ласкою, щедротами та всілякими гараздами.

Нехай ці веселі свята принесуть у ваш дім радість, затишок та добробут.

З повагою
начальник відділу освіти С. Северилов
голова райкому профспілки М. Винник
директор ІМЦ Б. Петрик

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top