JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

12 вересня 2017 року в актовій залі Івано-Франківського ІППО пройшов круглий стіл причетних до впровадження фінансової грамотності в загальноосвітній школі. Від Надвірнянського району участь в роботі взяли вчителі початкових класів Яковлюк Олександра Степанівна (Білозоринська ЗОШ І-ІІ ступенів), Якіміщак Наталія Василівна (Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ступенів), вчителі географії Гречух Петро Всеволодович (Чорнопотоківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Гавриляк Марина Анатоліївна (Каміннецька ЗОШ І-ІІ ступенів), Ковальчук Олег Олексійович (Надвірнянський ліцей).

Детальніше

Додаток

до листа Міністерства

освіти і науки України

від 09.08.2017 р. № 1/9-436

 

Початкова школа

        У 2017/2018 навчальному році  учні початкових класів навчатимуться за навчальними програмами, затвердженими наказами Міністерства освіти і науки України від  05.08.2016 2016 № 948 «Про затвердження змін до навчальних програм для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів» (у якому затверджено зміни до таких програм: «Українська мова», «Літературне читання», «Математика», «Природознавство», «Я у світі», «Інформатика», «Трудове навчання», «Іноземні мови для загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів», «Образотворче мистецтво», «Музичне мистецтво», «Фізична культура», «Основи здоров’я») та від 12.09.2011 № 1050 «Про навчальні програми для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів».

        Типові навчальні плани початкової школи складені на виконання Закону України  "Про загальну середню освіту"  та затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 10.06.2011 № 572 «Про Типові навчальні плани початкової школи» (зі змінами).

На базі Саджавської ЗОШ І-ІІІст. відбувся спільний семінар Школи вдосконалення педмайстерності вчителів початкових класів та Школи молодого інформатика на тему «Умови розвитку творчої дитини». Із вітальним словом виступив директор школи Кузьмин І.І,який розповів про досягнення вчительського колективу, та здобутки учнів початкової школи. З цікавістю гості переглянули презентацію про роботу шкільного методичного об’єднання.

Нещодавно Лісновелесницька ЗОШ Іст. радо зустрічала у своїх стінах вчителів району на семінарі Школи вдосконалення педмайстерності . З привітальним словом до учасників семінару звернувся завідувач школи В.Панчишин.

25 квітня на базі Делятинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 відбулось засідання Школи молодого вихователя ГПД «Інтерактивні форми національно-патріотичного виховання школярів в групі продовженого дня».

Учасники семінару взяли активну участь в занятті - тренінгу «Веселка настрою» під керівництвом Лілії Дердюк.

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top