JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог та енергію для їх досягнення, а прекрасні зимові свята подарують мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія, удача, а радість Нового року і світло Різдвяної зірки зігріють ласкою, щедротами та всілякими гараздами.

Нехай ці веселі свята принесуть у ваш дім радість, затишок та добробут.

З повагою
начальник відділу освіти С. Северилов
голова райкому профспілки М. Винник
директор ІМЦ Б. Петрик

«Ненавиджу слово «поезія». Поетом себе не вважаю. Маю себе за людину, що пише вірші. І думка така: поет повинен бути людиною. Такою, що повна любові, долає природне почуття зненависті, звільнюється од неї, як од скверни. Поет – це людина. Насамперед. А людина – це, насамперед, добродій. Якби було краще жити, я б віршів не писав, а – робив би коло землі», – таким було творче кредо Василя Стуса. Поетом і добродієм, перекладачем, науковцем, правозахисником і просто Людиною постає він у книзі «Справжній Стус у тестових питаннях і відповідях», що нещодавно вийшла згідно з ухвалою Науково-методичної ради Івано-Франківського ОІППО (протокол № 3 від 7 листопада 2017 року) у видавництві «Дискурсус». Ми теж доклали для цього зусиль.

На базі Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар учителів математики на тему «Навчальний проект як засіб імплементації наскрізних ліній у курсі математики».

12 грудня 2017 року на базі Пасічнянської ЗОШ І ступеня №2 відбулося засідання Школи вдосконалення педагогічної майстерності вчителів початкових класів шкіл І ступеня за темою: "Розвиток творчого потенціалу учнів початкової ланки навчання на уроках і в позаурочній діяльності шляхом інтеграції навчання з предметами художньо-естетичного циклу".

Заклад дошкільної освіти сьогодні – це складний організм який прагне до розвитку, шукає нові можливості, створює необхідні умови для задоволення потреб дитини, сім'ї, суспільства, відповідає найсучаснішим вимогам. І серцем цього складного організму є його колектив. Оновлення стратегії діяльності сучасного закладу дошкільної освіти викликає зрушення у сфері управління персоналом.

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top