JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

ХАРАКТЕРИСТИКА
професійної педагогічної діяльності керівника гуртка
Надвірнянського районного еколого-натуралістичного центру
для дітей та юнацтва

Гнатюк Наталії Фоківни

Гнатюк Наталія Фоківна має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Хімія і біологія». Закінчила Тернопільський державний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка в 2001 році.

Працює керівником гуртків Надвірнянського районного еколого-натуралістичного центру для дітей та юнацтва з 2003 року. Має 10 тарифний розряд та рішенням атестаційної комісії відділу освіти Надвірнянської РДА від 08.04.2011 року присвоєно педагогічне звання «керівник гуртка-методист».

За час роботи зарекомендувала себе компетентним, сумлінним, дисциплінованим працівником. Виявляє ґрунтовну професійну компетентність, досконало володіє ефективними методами і формами організації позашкільної екологічної навчально-виховної роботи, впроваджує інновації, використовує інтерактивне навчання та ІКТ в гуртковій роботі, досягла вагомих результатів у розв’язанні навчально-виховних завдань, має власні методичні розробки. Бере активну участь у розробленні сценаріїв свят, програм, експедицій, таборів, авторських програм, методичних посібників, буклетів. Постійно підвищує свій професійний рівень.

Гнатюк Н.Ф. бере активну участь в методичному об’єднанні керівників гуртків еколого-натуралістичного напряму, передає свій педагогічний досвід молодим педагогам, виступає з доповідями на районному та обласному рівнях, проводить відкриті заняття. Має власні методичні розробки «Зимуючі птахи Карпатського регіону», «Виховання бережливого ставлення до природи Карпатського краю», «Розвиток творчих здібностей вихованців в науково-дослідницької діяльності (МАН) в позашкільному навчально-виховному просторі: компетентісний підхід, еколого-натуралістичний аспект», «Формування позитивної мотивації вихованців гуртків еколого-натуралістичного спрямування до пошуково-дослідницької діяльності», «Екологічне виховання засобами природи». Вона є автором програми гуртка «Природа – джерело творчості» (програма схвалена науково-методичною радою Івано-Франківського обласного ІППО, протокол №4 від 04.11.2010 р.)

У гуртковій роботі прослідковується системний, діяльнісний, особистісно орієнтований підходи. Пріоритетними принципами, якими керується педагог, є гуманізація і демократизація виховання, природовідповідність, культуровідповідність, принцип зв’язку з життям, самостійна активна діяльність вихованців, індивідуальний підхід. Свою виховну роботу керівник гуртка спрямовує на формування ціннісних орієнтирів вихованців. Особливо прослідковуються національно-патріотичне, превентивне, екологічне виховання, розвиток морального та духовного потенціалу, виявлення лідерських і творчих здібностей дітей. Ключовим у роботі є виховання ціннісного ставлення до природи і сформована на його основі екологічна культура вихованця.

Гнатюк Н.Ф. – вмілий організатор дитячого колективу, забезпечує якісне засвоєння гуртківцями знань та оволодіння вміннями та навичками охорони довкілля, залучає їх до науково-дослідницької роботи, пропагує здоровий спосіб життя. Її вихованці – призери екологічних конкурсів, акцій, операцій, а саме: «День натураліста», «Дослідницький марафон», «Парки – легені міст і сіл України», «Екологічна весна», «Первоцвіт», «Парад квітів біля школи», «Новорічна композиція», «Український сувенір», «День зустрічі птахів», «Галерея кімнатних рослин», «Годівничка», «Великодні передзвони» та інші.

Залучаючи дітей до науково-дослідницької роботи, Гнатюк Н.Ф. досягла вагомих результатів. Так, її вихованці є переможцями Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник» (ІІ місце в обласному етапі у 2011р.) та конгресу «Живи, Земле».

Гнатюк Н.Ф. бере активну участь в житті колективу, відзначається високою загальною культурою та моральними якостями, що служить прикладом для наслідування. Користується авторитетом серед колег по роботі, батьків та вихованців. Дотримується педагогічної етики.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top