JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

ХАРАКТЕРИСТИКА
професійної педагогічної діяльності керівника гуртка
Ланчинському Центрі дитячої та юнацької творчості

Бабіїв Марини Михайлівни

Бабіїв Марина Михайлівна працює керівником гуртків «Макраме» та «Сувенір» у Ланчинському Центрі дитячої та юнацької творчості з 2009 року. Закінчила Івано-Франківський Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника за спеціальність «Початкове навчання».

За час своєї педагогічної діяльності зарекомендувала себе як талановитий, творчий, майстерний педагог, професійно компетентний. Постійно працює над підвищенням своєї кваліфікації, фахової досконалості. Належну увагу приділяє самоосвіті, вивченню новинок педагогічної літератури та передового досвіду педагогів-позашкільників.

На заняттях гуртків педагог знайомить вихованців з культурою українського народу, історією народної творчості різних видів та різних народів. Діти з допомогою керівника гуртка здійснюють перші кроки у традиційних промислах вишивки, бісероплетіння, витинанки тощо: працюють з різними матеріалами (папером, тканиною, шкірою, хутром), опановують прийоми вирізування, склеювання, створення простих об’ємних форм.

Марина Михайлівна бачить в кожній дитині обдаровану особистість, розвиває у вихованців любов до прекрасного, вчить їх наполегливості, прагнення до досконалості.

Керівник гуртків заняття завжди проводить на високому професійному рівні з використанням інноваційних технологій, нетрадиційних освітніх методів. Велику увагу в роботі приділяє індивідуальному підходу. Застосовує також диференційований підхід до діяльності гуртківців, що забезпечує широкі можливості для співпраці. При підготовці до заняття звертає увагу на вікові особливості дітей, їх фізичний розвиток, рівень згуртованості та ін.

Гурткові заняття насичені активною творчою діяльністю. Творча співпраця педагога і гуртківців, творчий пошук, доцільне використання кожної хвилини на занятті, максимум уваги до всіх видів роботи – все це забезпечує високий рівень гурткових занять. Підвищенню результативності занять та майстерності гуртківців в цілому сприяють похвала, заохочення та створення ситуації успіху.

Цікаво в нестандартній формі організовує педагог підсумкові заняття у гуртку, це і виставки , конкурси, ігри.

Різнобічна робота педагога з розвитку творчих здібностей гуртківців на заняттях і поза заняттями приносить значні результати. Вихованці гуртка беруть активну участь у виставках, конкурсах.

Марина Михайлівна бере активну участь у педагогічних радах Центру творчості, засіданнях методичного об’єднання, районних семінарах, надає консультації педагогам закладу.

Характеристика призначена для подання на Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів “ Джерело творчості”.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top