JB Client - шаблон joomla Новости

Головне меню

ХАРАКТЕРИСТИКА
професійної педагогічної діяльності керівника гуртка
Надвірнянського Центрі дитячої та юнацької творчості

Марущак Людмили Іванівни

Марущак Людмила Іванівна працює в Надвірнянському районному центрі дитячої творчості з 2007 року керівником гуртка «Виготовлення сувенірів». У 2015-2016 навчальному році має педагогічне навантаження вісімнадцять тижневих годин. Марущак Людмила Іванівна має вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Українська мова та література» і кваліфікацію філолога, викладача української мови та літератури.

За час роботи Людмила Іванівна відзначилася професійною компетентністю, загальною культурою, сумлінним виконанням своїх посадових обов’язків. Вона глибоко володіє методикою проведення гурткових занять, і тому навчально-виховний процес на гуртку проходить на високому методичному рівні. Це забезпечується насамперед високою вимогливістю до себе і до вихованців, старанною підготовкою до кожного заняття. Свою креативність використовує для впровадження у своїй діяльності нових педагогічних ідей, цікавих методів та нестандартних рішень Здійснює диференційований підхід до дітей, раціонально використовує навчальний час.

Людмила Іванівна вважає, що необхідною умовою підвищення ефективності занять є зацікавленість вихованців, активне їх ставлення до процесу творення виробу, художнього образу, до результатів роботи. Тому основні методи і прийоми, які вона використовує на заняттях, спрямовані на активізацію творчої діяльності гуртківців. Це, насамперед, створення емоційного комфорту на заняттях, спеціальні пізнавальні завдання, які стимулюють творчу уяву та ініціативу. Ігрові моменти, вдало вплетені в структуру заняття, підсилюють пізнавальний інтерес гуртківців до занять творчістю, пробуджують творчу уяву, фантазію.

Під час практичної роботи навчає дітей прийомам і навичкам конструювання та моделювання, виготовлення народної іграшки та виробів з солоного тіста, ознайомлює з технікою декупажу, паперопластики, вишивки бісером та плетіння з бісеру.

Керівник гуртка має високі результати роботи. ЇЇ гуртківці – постійні учасники та переможці районних та обласних виставок і конкурсів з декоративно-ужиткового мистецтва.

Людмила Іванівна бере активну участь у роботі методичного об’єднання керівників гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, творчої групи, на засіданнях яких ділиться своїм досвідом, передає свої вміння, надбання колегам. Майстер-класи, які вона проводить для керівників гуртків, методистів, керівників позашкільних навчальних закладів і які вже стали традиційними, засвідчують фахову ерудицію та творчу самостійність педагога.

Керівник гуртка постійно працює над удосконаленням своєї педагогічної майстерності. Вибір педагогічної проблеми, а саме «Розвиток творчих здібностей вихованців через призму декоративно-ужиткового мистецтва шляхом формування постійного інтересу до духовно-культурної спадщини українського народу», свідчить про прагнення Людмили Іванівни до самовдосконалення. Її участь в обласному конкурсі методичних розробок також демонструє високий професіоналізм та творчий підхід.

Людмила Іванівна сумлінно виконує свої посадові обов’язки, у спілкуванні з колегами доброзичлива, уважна, тактовна. Дотримується професійної етики. Користується авторитетом і повагою гуртківців та їхніх батьків, співпрацює з ними в плані виховання.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Хочете знати більше?

Підпишіться на канал інформаційно - методичного центру на сайті youtube.com та відвідайте:

Як з нами зв'язатися

Phone: (03) 4752 3791
Fax: (03) 4752 3791
Email: nadvirnarmk@gmail.com

Наші контакти

Back to top